Planujemy konferencję WPC 23

11 sty 2023

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym oraz w imieniu Dziekana Wydziału Metali Nieżelaznych AGH Prof.dr hab.inż. Tadeusza Knycha i Prof.dr hab.inż. Józefa Zasadzińskiego serdecznie zapraszamy na II Konferencję Naukową z cyklu "Wyciskajmy Póki Czas" WPC 23 Uddeholm Machining, która odbędzie się w dniach 28-29 września 2023 na Wydziale Metali Nieżelaznych AGH w Krakowie. W tym roku sponsorem tytularnym naszej konferencji została firma Uddeholm Machining, która dodatkowo wygłosi 4 monotematyczne referaty techniczno-komercyjne dotyczące oprzyrządowania do wyciskania stopów aluminium. Mam przyjemność poinformować, że w tym roku dołączy do nas także firma Exlabesa Extrusion Opole. Zatem nasze grono WYCISKACZY powiększa się z roku na rok :)

Wśród referatów proszonych mamy referat Pana Andrzeja Michalskiego Stępkowskiego z Polskiego Stowarzyszenia Aluminium pt. "Główne trendy biznesowe w polskim i globalnym sektorze wyrobów wyciskanych ze stopów aluminium" oraz referat gościa zagranicznego Pana Joachima Maiera z firmy WEFA Niemcy pt. "Effect of coatings on service life of dies for extruding profiles from aluminium alloys".

Nowością jest Panel Przemysłowy, gdzie podyskutujemy o działaniach, projektach, pracach badawczych naszych krajowych Prasowni. Jak w zeszłym roku będzie Panel Ekspertów i Panel Młodych Wyciskaczy oraz będzie wręczana nagroda za najlepszy referat wśród młodych adeptów wyciskania.

W pierwszy dzień konferencji 28 września wieczorem będziemy chcieli Państwa zaprosić na kolację do Restauracji w Rynku Głównym w Krakowie, gdzie standardy jazzowe zagra znany nam Zespół GoodMood Music z Krakowa.

Załączam program ramowy konferencji. Mam nadzieję, że znajdziecie Państwo coś interesującego dla siebie. Oczywiście zgłoszenia, rejestracja i płatności odbędą się bliżej terminu konferencji ... Proszę śledzić kolejne komunikaty konferencyjne, gdzie będziemy Państwa informować o szczegółach organizacyjnych ... :)

Pozdrawiam serdecznie
Komitet Organizacyjny WPC 23